Book your Professional Photoset!

Alpha Show 2 – Fotot nga Koncerti

Noizy Alpha Show

Koncerti i Noyz-t Alpha Show 2 për vitin e dytë rradhazi u mbajt në Sheshin Nënë Tereza në Tiranë me datë 4 Gusht 2023. Klea Molla ishte fotografja që përjetësoi me fotot e saj këtë event elektrizues, Alpha Show 2. Kanë kaluar më pak se 24 orë nga Koncerti i Noyzit dhe Klea Molla na risjell edhe njëherë atmosferën me fotot nga ky event. 

Shfletoni galerinë për të parë fotot e eventit.

 

Këngëtarët që Morën Pjesë në Koncertin e Noyzi-t Alpha Show 2

Koncerti i Noyzit ishte një përformacë live nga vetë këngëtari i cili performoi këngët e fillimit të karrierës së tij dhe këngët e albumit të fundit Alpha si: “Alo Alo”, “Edhe sa”, “A je i lumtur”, etj. Në koncertin Alpha Show 2 morën pjesë të gjithë këngëtarët më të njohur shqiptarë të muzikës rrep dhe pop si Ledri Vula, Elvana Gjata, Dhurata Dora, Yll Limani, Varrosi, Ghali, Elai, Era Istrefi, Ravanny, Mc Kresha, Lyrical Son, Buta, BM, Stine, Rudi, Mr Elvis, ëest Side Family, Stresi, Elgit Doda. Koncerti ishte plot surpriza, adrenalinë dhe energji fantastike, ashtu siç ishte premtuar.

Klea Molla Phoyography, Fotot nga Koncerti

 Aparati i fotografes Klea Molla fiksoi momentet më të bukura gjatë performancës së këngëtarëve në skenë. Ajo u përball me shumë variabla të ndryshme, pati një larmi situatash ndriçimi, shumë lëvizje në skenë, shumë këngëtarë, shumë ngjyra, shumë njerëz që kërcenin pa fund për disa orë me rradhë; pavarësisht sfidave që kjo punë ka përcjellja e atmosferës së koncertit të Noyiz-t Alpha Show 2 nga Klea Molla u bë në mënyrë të pabesueshme. 

Shfletoni galerinë për të parë fotot fantastike nga ky event.

Facebook
Twitter
LinkedIn