Book your Professional Photoset!

Prapaskenat e Big Brother VIP 2

Big Brother Vip3

Prit Pak! Akoma nuk e kemi marë veten nga Big Brother VIP2 dhe po flitet për fillimin e Big Brother VIP3? Kaq shumë ngjarje e polemika ndodhën, sa vërtet nuk ndihemi ende gati për Big Brother VIP3. Ne pamë atë që ndodhte përpara kamerave, atë që u transmetua. Po në prapaskenë cfarë ndodhi? Fotografja Klea Molla ishte aty për të kapur cdo moment nga studiot e Big Brother VIP 2. Syrit të fotografes nuk i shpëtonte asgjë. Ajo ka pritur të gjithë personazhet VIP duke i fotografuar në momentet e para të daljes së tyre nga ky format. Përpara aparatit të Klea Molla pozuan: Jori Delli, Arber Hajdari, Nita Latifi, Keisi e shumë të tjerë.

Shfletoni galerinë për të parë fotot e pa publikuara më parë nga Big Brother VIP2. 

Së Shpejti Big Brother VIP3 

Në Top Channel kanë filluar zërat për fillimin e Big Brother VIP3. Ende nuk ka një datë zyrtare nga produksioni dhe as banorë që kanë konfirmuar pjesëmarren e tyre. Fotot nga prapaskenat nuk do të mungojnë gjithashtu. Deri atëherë qëndroni gati për fotot fantastike që do të shohim nga Big Brother VIP3. Përpara se të fillojë Big Brother VIP3, frymëzohuni nga Fotot e Klea Molla Photography (Instagrami i Kleas) dhe prenotoni një set fotografik për veten ose për njerëzit tuaj të dashur.

Facebook
Twitter
LinkedIn